Voorjaarsvakantie. Tijd om je zinnen te verzetten, lekker te lummelen en nieuwe ideeën op te doen. Misschien ga je zelfs wel op reis.
Blijf je thuis? Net zo leuk hoor
Zo kun je bij ons skiën op vanille-ijs, kunst proeven (ja echt) of op ontdekkingstocht door het museum gaan. Wat je ook kiest; onze bevlogen collega’s staan voor je klaar. Je kunt ze alles vragen en vertellen. Een kijkuitdaging op maat? Ze draaien er hun hand niet voor om. Alleen maar leuk.
Landgoed Keukenhof
Na afloop kun je heerlijk uitrennen in het groen van Landgoed Keukenhof. Hartstikke gezond. Wisten we natuurlijk al, maar deze wetenschapper benadrukte het onlangs nog eens. Het maakt je gelukkig en slim.
Net achter Kasteel Keukenhof, op steenworp afstand van het museum, vind je ook een kinderboerderij.
Extra open in de voorjaarsvakantie
Wij gaan in de voorjaarsvakantie extra open op donderdag 27 februari. Op de woensdagmiddag, vrijdagmiddag en zaterdag en zondag zijn we natuurlijk ook geopend.
Handig
Reserveer hier alvast gemakkelijk en snel je kaartjes. Jij bepaalt wie er betaalt.